واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: آشنایی با قانون مالیات بر ارزش افزوده و تغییرات جدید قانون مالیات های مستقیم برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴روزچهار شنبه، ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله مقدمه ای بر مبحث مالیات، مبانی نظری و محاسباتی، قانون مالیات بر ارزش افزوده، ثبت نام و صورتحساب، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه و ترتیب پرداخت مالیات و عوارض ارزش افزوده و آشنایی باتغییرات جدید قانون مالیاتهای مستقیم توسط آقای فرهاد فلاحت (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.