واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: بهبود بهره وری و عارضه یابی خط تولید با روش ۵S برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴روز چهارشنبه، ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله آشنایی با اهداف سیستم  ۵S و کاربرد آن در کارخانه های ژاپنی، کاربردهای سیستم  ۵Sدر بهبود بهره وری شرکت ها، اهمیت رفع مزاحم ها (MODA) در بهبود بهره وری، عملکرد سیستم چیدمان و Sorting طبق اصول کایزن/ ۵S، سیستم عارضه یابی به روش چرخشی مدل ۵S و

  Fish Boneچیست و چه کارکردی در بهبود بهره وری دارد، توسط سرکار خانم مینا علاوش شوشتری (مدیر آموزش، مدیر امور اجرایی، مدیر دپارتمان زبان انگلیسی بازرگانی، کارشناس و مدرس عارضه یابی و بهره وری خط تولید (کایزن)، سرپرست آموزشی امور استانها، سرپرست کلینیک عارضه یابی بنگاه های کوچک و متوسط موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران و مشاور دوره های کسب و کار و کار آفرینی) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.