به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج  این نشست با حضور مهدی تقوی رئیس سازمان بازرسی استان، معاونین بخش های مختلف سازمان بازرسی، هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق یاسوج، روسای اتحادیه های مختلف استان و تعدادی از فعالین بخش خصوصی در سالن کنفرانس های اتاق بازرگانی یاسوج استان برگزار شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در این نشست اظهار کرد: مقام معظم رهبری با توجه به اهمیت اقتصاد سال‌های اخیر را به این مقوله اختصاص داده است.
کیانی در ادامه با بیان اینکه در بحث اقتصاد؛ بیکاری، اشتغال و معیشت خانواده‌ها مطرح است، گفت: از این رو مقام معظم رهبری امسال را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری کرده تا شاید نتیجه‌ سال‌های اخیر تجلی پیدا کند.
وی افزود: اقتصاد مقاومتی نگاه ویژه‌ای به مردم و اقتصاد مردمی دارد و از همین رو باید از ظرفیت بخش خصوصی برای رونق اقتصادی استفاده بیشتری کرد.
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با تدابیر خود گام‌های بلندی در راستای بهتر شدن اوضاع اقتصادی برداشته است، افزود: دولت در برجام، رشد اقتصادی و تثبیت قیمت ارز موفقیت‌های خوبی را به دست آورده است.
کیانی پور با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد با مشکلات اقتصادی زیادی روبرو است، گفت: نرخ بالای تسهیلات بانکی، نبود بازار مناسب، مالیات‌های مضاعف و دیگر مسائل از مشکلات بخش‌های مختلف واحدهای تولیدی و اقتصادی در استان است.
وی تصریح کرد: بهبود وضعیت کسب و کار در استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار است.
جبار کیانی پور با انتقاد از برخی بانک‌ها، گفت: مصوبات شورای گفت‌وگو و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به بانک‌ها ارسال می‌شود، اما آنها هماهنگ نیستند و به این مصوبات توجهی ندارند.
تقوی رئیس سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست برخی از مسائل حقوقی پیرامون تسهیلات و دیگر کارهای که بار حقوقی دارند، برای فعالین بخش خصوصی مطرح کرد.