رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با بیان اینکه باید یک برنامه زمان‌بندی مشخص برای واگذاری پروژه‌های عمرانی نیمه تمام استان به بخش خصوصی انجام شود، گفت: واگذاری پروژه‌های کهگیلویه وبویراحمد به بخش خصوصی رضایت بخش نیست.

جبار کیانی پور در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان برای واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به بخش خصوصی رضایت بخش نیست اظهار داشت: باید یک برنامه‌زمان بندی مشخص برای واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی انجام شود.

رئیس اتاق یاسوج گفت: باید اشتیاق و میل به فروش و واگذاری پروژه‌های عمرانی در بین مسئولان ایجاد شود و گزارش عملکرد آنها به صورت مرتب به حوزه استانداری اعلام گردد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان استان باید مانند سایر استان‌ها برای جذب سرمایه گذار در تهران و سایر شهرهای کشور حضور پیدا کنند، عنوان کرد: این استان ظرفیت سرمایه گذاری را دارد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه دولت خواستار سهل‌گیری برای واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی است، اظهار داشت: در صورت که در مرحله اول فراخوان سرمایه‌گذاری متقاضی نباشد در مرحله دوم با ۸۰ درصد تخفیف می‌توان پروژه‌های عمرانی نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار کرد.

پژمان نیک اقبالی بیان کرد: با توجه به تعطیلات سه روز آخر هفته پیش رو می‌طلبد مسئولان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت و معدن تمهیدات لازم را برای کنترل بازار بیاندیشند.