واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “بسته بندی و جایگاه آن در فرآیند بازاریابی و صادرات” برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۴روز یکشنبه، ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله تعریف و مفهوم بسته بندی، تاریخچه بسته بندی در ایران و جهان، جایگاه بسته بندی در فرآیند بازاریابی و صادرات، بسته بندی و تبلیغات، راهکاری جهت کاهش هزینه ها، آینده ای به نام نانوتکنولوژی برای بسته بندی، تاثیر بسته بتدی بر تصمیمات خرید، نقش بسته بندی در شکل گیری برند و ایجاد هویتی پایدار در ذهن و قلب مشتری، ازNEURO MARKETING چه میدانیم؟، بسته بندی فروشنده خاموش، فرمولA-I-D-A-S در بسته بندی، رنگ، شکل، معماری و تاثیرات متقابل آن در صنعت بسته بندی و تبلیغات، بسته بندی در صنایع دستی و قانون VIEW در بسته بندی توسط آقای مازیار قاسم زاده سنگرودی (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، مدرس دانشگاه و مشاور مدیریت بازاریابی و فروش) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.