به آگاهی می­ رساند، اتاق ایران در نظر دارد همزمان با سفر ریاست جمهوری کشورمان به کشورهای ایتالیا و فرانسه یک هیأت تجاری به سرپرستی ریاست اتاق ایران، در بهمن ماه سال جاری اعزام نماید.

علاقمندان به حضور در هیأت یادشده می­ توانند حداکثر تا پایان وقت اداری یکشنبه ۲۰ / ۱۰ / ۹۴ نسبت به تکمیل فرم پیوست اقدام نمایند.

متقاضیان بر اساس روش کار تدوین شده و اولویت ­های بخشی تعیین شده در مطالعه بعمل آمده برگزیده می­ شوند.

برگزیدگان پس از دریافت دعوتنامه، هزینه ای علی ­الحساب به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال واریز خواهند کرد. هزینه سفر شامل بلیت هواپیما، ترانسفر، و هتل محل اقامت می­ باشد.

پس از انجام سفر، تسویه حساب صورت خواهد گرفت. عضویت در هیأت رئیسه تشکل­ های ملی و ثبت نام زودتر می ­تواند اولویت ایجاد کند.

ضمناً نظر به ضیق وقت، اتاق ایران مسئولیتی در خصوص عدم صدور روادید کشور هدف، برای آن دسته از متقاضیانی که از روادید شنگن برخوردار نیستند نخواهد داشت.

خواهشمند است فرم تکمیل شده را به نمابر شماره ۸۵۷۳۳۳۳۳ و یا نشانی ایمیل a.piroozan@iccim.irاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.

لطفاً پس از دریافت دعوتنامه از اتاق ایران، فوراً نسبت به پرداخت مبلغ اعلامی اقدام و فیش مربوطه و سایر مدارک خود شامل تصویر کارت بازرگانی، گذرنامه، و یک قطعه عکس ۴ * ۶ رنگی ارسال کنید.

نکته: چنانچه پرسشی غیر از موارد مندرج در این نامه مطرح است با شماره تماس ۸۵۷۳۲۳۶۱ تماس حاصل نمایید.