استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور و اعضای هیات دولت آخر هفته جاری در شصت و نهمین سفر استانی برای اتخاذ تصمیات و مصوبات سومین دور سفر درشصت و نهمین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد، سفر می کنند.
 
    قوام نوذری در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور برخی از مسوولین درنهاد ریاست جمهوری در یاسوج، افزود: رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به مدت  دو روزهدر استان حضور خواهند داشت و ضمن دیدار با مردم استان  از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی مصوبات سفر دور اول و دوم و همچنین برای مصوبات دور سوم سفر تصمیمات مهم و سازنده ای برای توسعه و شکوفایی استان بخصوص در حوزه فرهنگی اتخاذ خواهد کرد.
به گفته نوذری ، در این سفر برنامه های مختلف از جمله ، دیدار عمومی رییس جمهور، جلسات کارگروه ها، نشست با نخبگان و متخصصین ، دیدار با ایثارگران ، آزادگان و خانواده شهداء و دیدار با میدران می باشد.

  استاندار افزود: با توجه به موقعیتها و اولویتهای در هر شهرستان یکی از وزیران حضور خواهند داشت، بطوریکه وزیر مسکن و شهرسازی در بویراحمد، وزیر نفت در گچساران، وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه، وزیر نیرو در بهمئی و رییس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی هم  به شهرستان دنا  سفر خواهند کرد.

  وی یاد آور شد: علاوه بر این تلاش می کنیم تا وزیران دیگری یا معاونین آنها و یا دیگر روسای  سازمانها در شهرستانها حضور یابند و ضمن رفع مشکلات مردم ضرورتهای استان را از نزدیک مشاهده نمایند تا تصمیمات بهتری اتخاذ شود.

  وی تصریح کرد: با ماهها فعالیت و کار کارشناسی مدیران اجرایی و مسوولین محلی و به کمک نخبگان و بزرگان استان برای ایجاد تحول و توسعه آینده استان بسته خوبی حاوی طرحها و پروژه های مختلفی درهمه بخشها و زمینه ها  بخصوص عرصه فرهنگی تهیه شده است که در این دور از سفر به رییس جمهور و هیات دولت ارایه می گردد.

  رییس شورای اداری استان گفت: با خیر برکاتی که این سفر برای استان ما دارد، این هفته به نام هفته استان کهگیلویه و بویراحمد قلمداد خواهد شد و با حضور مهمانان گرانقدر و ارزشمندی که برای شکوفایی استان و رفع مشکلات مردم  به این استان سفر می کنند از سوی مردم ولایتمدار، شهید پرور، میهمان نواز و خونگرم استان قطعا مورد  استقبال گرم و پرشوری  قرار می گیرند.

  نوذری گفت: خداوند را سپاسگزاریم که رییس جمهور و هیات دولت عدالت محور، ولایتمدار و تلاشگر  داریم که برای خدمت به مردم و آبادانی کشور از هر کوششی دریغ نمی کنند و تا پای جان برای مردم سر بلند و افتخار آفرین کشور خود خدمت می کنند.