واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: ترانزیت و اینکوترمز برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج این سمینار از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴روز سه شنبه، ۱۹ آبانماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله هدف وحوزه شمول اینکوترمز، دلایل تجدید نظر در اینکوترمز، اصطلاحات ۱۳گانه در قالب ۴ گروه اصلی، نقاط انتقالی و اهمیت آن در هر یک از گروههای ۴ گانه، کاربرد هر یک از اعتبارات/ بهترین نوع اعتبار از دیدگاه صادرکننده و واردکننده، شیوه ها و انواع ترانزیت کالا، اسناد و مدارک مورد نیاز در تزانزیت براساس قانون امورگمرکی و قانون عبور کالای خارجی از قلمرو جمهوری اسلامی ایران و ترانزیت به مناطق آزاد و ویژه و قوانین حاکم بر آن توسط خانم تقی زاده (از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.