به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نشست کمیسیون تخصصی گردشگری اتاق یاسوج پیش از ظهر امروز با حضور اعضا برگزار گردید.

در دوره جدید هیئت نمایندگان اتاق یاسوج مسئولیت کمیسیون گردشگری بر عهده علی اکبری عضو جدید هیئت نمایندگان اتاق یاسوج قرار گرفته است تا از این پس جلسات کمیسیون گردشگری با ریاست وی اداره شوند.

این نشست با دستور کار: تعیین اهداف و برنامه های کمیسیون گردشگری و همچنین تعیین نقشه راه این کمیسیون در دوره فعالیت اعضا جدید برگزار گردید.

رئیس اتاق یاسوج در ابتدای این نشست اظهار داشت: امیدواریم در دوره جدید نیز همانند دوره های قبل کمیسیون گردشگری اتاق در حوزه های مختلف گردشگری اقدامات مثبت و قابل قبولی انجام دهد.

جبار کیانی پور افزود: شایسته نیست که استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود داشتن ظرفیت های بسیار در حوزه اشتغال رتبه آخر را داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: در سالهای اخیر و با حضور دولت تدبیر و امید و اقدامات شکل گرفته صنعت گردشگری در کشور رونق یافته است، استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با داشتن ظرفیت های بسیار در حوزه گردشگری باید سهم خود را در رونق گردشگری کشور به دست آورد.

کیانی پور تصریح کرد: کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج می تواند در تعامل با کمیسیون گردشگری اتاق ایران و همچنین تمامی عوامل تاثیرگذار در صنعت گردشگری، استان کهگیلویه و بویراحمد را با توجه به داشتن ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه اش به عنوان یک مقصد خوب و تاثیرگذار معرفی کند.

رئیس اتاق یاسوج خاطرنشان کرد: کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج باید معرفی استان را در اولویت برنامه های خود قرار دهد و در این خصوص در سطح کشور اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه این نشست علی اکبری رئیس کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج گفت: با وجود داشتن فرصت و ظرفیت های متعدد گردشگری در سطح استان و همچنین نام گذاری یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران ولی با اینحال متاسفانه تاکنون اقدامات کافی در خصوص معرفی استان در سطح کشور انجام نگرفته است.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج تصریح کرد:کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج در دور جدید برنامه های ویژه ای برای معرفی استان در سطح کشور خواهد داشت و به جد معرفی استان را در اهم اولویت های خود قرار خواهیم داد این برنامه ها را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

اکبری افزود: به عنوان مثال می توان با تعامل با شهرداری تهران از بیلبوردهای بزرگ ورودی این شهر و همچنین بیلبوردهای موجود در سطح این شهر برای معرفی استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده کرد.