واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “اصول آداب و معاشرت تجاری” برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج این سمینار از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۴روز دوشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله رعایت آداب شرط موفقیت تجارت، بصیرت تجاری، اخلاقیات و باورهای ملل، واقعیات و نیاز تجارت بین الملل امروز، راهبرد تجارت برای حضور در صحنه بین الملل، وقت شناسی، حریم های اجتماعی، آداب کارت ویزیت و مبادله آن، اصول و مبانی خوش پوشی، آداب دست دادن و دست ندادن با نامحرمان، قواعد آهنین تجارت بین الملل، نقش اختلافات فرهنگی، سنتی و مدرن، وقت شناس و وقت نشناس، آداب مهمانی تجاری، آداب سفرهای بین المللی، آداب مکالمه با تلفن ثابت و همراه و ثبت پیام در پیام گیر تلفن، آداب مکاتبات تجاری، جایگاه رفیع حیثیت و اعتبار در تجارت بین الملل و زبان بدن در تجارت و مذاکرات تجاری توسط استاد علی محمد بیدارمغز (از برجسته ترین اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سخنران و مدرس تشریفات کاربردی بین الملل، مربی فن بیان و مفسر زبان بدن و وجهه ساز ارتقای وجهه شخصی به وجهه ملی و بین المللی) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.