واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی” برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۴ روز دوشنبه، ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۳ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله کلیات و مفاهیم عمومی مالیات، حق تمبر، مالیات بر درآمد اجاره‌املاک، مالیات نقل و انتقال املاک و حق واگذاری محل، مالیات بر درآمد حقوق، مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی، هزینه‌های قابل قبول و استهلاک، معافیت‌های مالیاتی اشخاص حقوقی، مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی خارجی، انحلال اشخاص حقوقی، آیین‌نامه مربوط به روش‌های نگهداری دفاتر، مالیات بر درآمد مشاغل، حق الوکاله، مالیات‌های تکلیفی، مالیات بر درآمد اتفاقی، دادرسی مالیاتی، مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی، آیین نامه‌های موضوع مواد  ۲۱۸، ۲۱۹ و ۱۸۱ قانون مالیاتهای مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده، توسط آقای احمد آخوندی(از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.