20120527094841_IMG_0774

اولین جلسه هماهنگی تولید کنندگان آب معدنی استان دیروز در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوزی یاسوج تشکیل گردید.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوزی یاسوج در این جلسه که تولید کنندگان آب معدنی استان حضور داشتند اظهار داشت: باتوجه به پتانسیل های استان در تولید آب معدنی و به منظور جلوگیری از پرت آب شرب و حمایت از بخش خصوصی این اتاق اقدام به برگزاری جلسات مخلف در این خصوص شده است.

جبار کیانی با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسه ضرورت تشکیل اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان  آب معدنی در استان با حمایت اتاق بازرگانی یاسوج است افزود: این اتاق آمادگی کامل خود را برای حمایت از تولیدکنندگان آب معدنی استان و تشکیل اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان آب معدنی را در استان دارد.

وی از ثبت دو اتحادیه صادراتی عسل به صورت کشوری و محصولات باغی ، زراعی و صیفی جات به صورت شعبه ای از این اتحادیه در استان خبر داد و ابراز داشت:  در همین زمینه و در راستای توسعه اقتصادی استان و رشد صادرات، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در حال انجام مکاتبات با دستگاه های مرتبط  جهت تشکیل  و ثبت اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان آب معدنی استان در آینده نزدیک است .

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوزی یاسوج در پایان از تهیه ساز وکار لازم جهت ثبت اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان استان خبر داد و گفت: این اتاق باتوجه به اضافه شدن کشاورزی به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و توانمندی های استان در زمینه های کشاورزی و باغداری ، حمایت از بخش اقتصاد کشاورزی را با تقویت کمیسیون کشاورزی اتاق و اتحادیه محصولات باغی ، زراعی و صیفی جات استان در اولویت برنامه های خود در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی قرار داده است.