برندصبح روز سه شنبه ۴/۶/۹۳ سمینار آموزشی  آشنایی با برند و برند سازی به همت واحد آموزش اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، اتاق بازرگان،صنایع،معادن و کشاورزی  یاسوج در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی خود، سمینار یک روزه ای را تحت عنوان« آشنایی با برند و برندسازی» برگزار کرد.

واحد آموزش اتاق بازرگانی یاسوج با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران ماهانه سمینارهایی را با موضوعات مختلف اقتصادی در سطح استان و با دعوت از فعالین موفق اقتصادی و اساتید برجسته کشوری برگزار می کند.

مدرس این دوره آموزشی که با استقبال خوب فعالان اقتصادی، مشاوران تجاری، تولیدکنندگان، تجار، دانشجویان و دیگر علاقمندان مواجه شد،  دکتر محمد مهدی اشرفیان رهقی از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران بود.

گفتنی است در این سمینار ۵ ساعته  مباحثی از جمله تعریف برند و آشنایی با مفهوم برند، ضرورت برند و دلایل اقبال جهانی نسبت به برند سازی، اجزای برند و مدیریت برند، ویژگی های برند تجاری مطلوب، نکات کلیدی برای موفقیت کسب و کار،  ثبت برند و اهم قوانین مربوطه تدریس شد.