2صبح روز ۳ شنبه ۱۳/۳/۹۳هفتمین نشست کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی یاسوج به ریاست عبدالحسین تقویان  رئیس کمیسیون تجارت اتاق یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج این نشست ۲ ساعته  با حضور عبدالکریم بیاتی معاون امور گمرکی استان،کرامت انصاری کارشناس تجارت خارجی سازمان صنعت و معدن استان، احسان باقری کارشناس صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی، عبدالهادی اسلام زاده دبیر کمیسیون تجارت اتاق، محمد امین منوچهری مشاور کمیسیون های تخصصی اتاق، و عبدالحسین تقویان رئیس کمیسون اتاق یاسوج برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس کمیسیون تجارت اتاق یاسوج ضمن خیر مقدم به مهمانان این نشست، اظهار داشت: امید است با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه تجارت استان در چنین جلساتی بتوانیم برای رونق چرخه اقتصادی استان راهکارهای لازم را پیدا کنیم.

تقویان تقویت ارکان اقتصادی را نیاز مهم یک جامعه دانست و افزود برای توسعه اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با ارائه راهکارهای عملی و کارشناسی می توان به این مهم دست یافت.

رئیس کمیسون تجارت اتاق یاسوج تصریح کرد: نظارت بر کیفیت کالاهای صادراتی می تواند صادرات استان را در بازارهای هدف با ثبات سازد و سازمانهای دولتی با همکاری تشکل های اقتصادی مانند خانه صنعت و معدن می توانند بر تولید صادرات محور نظارت کنند.

این عضو هیئت نمایندگان اتاق یاسوج در ادامه خاطر نشان کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان پارلمان بخش خصوصی و با ارتباطات بین المللی خود می تواند مخاطرات صادر کنندگان در کشور های هدف صادراتی را بررسی و شناسایی کند و این مخاطرات را به فعالان اقتصادی استان و کشور اطلاع رسانی خواهد کرد.

در ادامه این نشست هر یک این مهمانان و کارشناسان به ارائه مطالبی در خصوص وضعیت صادرات استان پرداختند و راهکارهای خود را تشریح کردند.

IMG_4018 IMG_4013 IMG_4000IMG_4001IMG_4002IMG_4006