رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که در آینده‌ای نزدیک تخصیص تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی استان صورت می‌گیرد، گفت: در صورت عملی شدن این مهم شاهد بهبود شرایط صنعت استان خواهیم بود.

داریوش دیودیده  در نشستی که با صنعتگران ناحیه صنعتی امام‌زاده جعفر گچساران برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در گچساران به صورت جداگانه و طی جلساتی با صنعتگران هر حوزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد هدف از اجرای چنین نشست‌هایی را بررسی و دسته‌بندی مشکلات پیش روی بخش صنعت و در نهایت جمع‌بندی و انجام اقدامات لازم جهت تسریع در روند تولید و رفع این مشکلات دانست.

دیودیده با بیان این‌که در آینده‌ای نزدیک و با رایزنی‌های صورت گرفته قرار است تخصیص تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و بانک‌های استانی صورت گیرد، افزود: در صورت عملی شدن این مهم شاهد بهبود شرایط صنعت استان و تسریع در روند تسهیلات به این واحدها خواهیم بود.

وی عمده مشکلات ناحیه صنعتی امام‌زاده جعفر گچساران را معارضین محلی، گاز، حمل و نقل، مواد اولیه و مسائل مالی و تأمین سرمایه در گردش دانست.

دیودیده افزود: لوله‌کشی گاز درون این ناحیه صنعتی توسط شرکت شهرک‌ها صورت گرفته است و انشعاب گاز از خطوط اصلی که تنها ۵۰۰ متر فاصله با این ناحیه دارد با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت گاز و در صورت تأمین اعتبار توسط این شرکت اجرایی خواهد شد.