سومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها و قطعات و صنایع وابسته که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه صنعت آسانسور خاورمیانه محسوب می شود، از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه با حضور چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در سومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور،پله برقی و بالابرها؛ ۲۰۰ دویست شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای کره جنوبی، ترکیه، هند، امارات متحده عربی، ایتالیا، اوکراین، چین و آلمان جدید ترین و نوین ترین تولیدات و فناوری های نوین این صنعت را ارایه و به نمایش عموم خواهند گذاشت.

در این نمایشگاه، انواع آسانسور ساختمان های اداری، مجتمع های تجاری و مسکونی، آسانسورهای نمای شیشه ای، انواع پله های برقی شهری و مراکز تجاری، پله های برقی ریلی، تابلوهای فرمان، نصب و راه اندازی، تجهیزات آسانسور هیدرولیک، کابین و درب طبقات، درب لولائی، پانل احضار، کفشک های فلزی، انواع طناب های فولادی، سیم بکسل، تسمه پروانه ها صنعتی، سنگ های مصنوعی کف آسانسورها، ورق های استیل کابین، انواع جک های هیدرولیک، موتور گیرلس و دیگرصنایع و تجهیزات وابسته، ارایه خواهد شد.

سومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها و قطعات و صنایع وابسته نسبت به سال گذشته از نظر تعداد مشارکت کنندگان داخلی و خارجی ۷۰ درصد و از نظر فضای نمایشگاهی ۶۵ درصد رشد یافته است.

قرار است در حاشیه بر پایی سومین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها و قطعات و صنایع وابسته؛ چند کارگاه آموزشی نیز برگزار شود.

علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه در روزهای برگزاری آن، هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ با حضور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از این نمایشگاه بازدید کنند.

ماخذ : ایرنا