معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تغییرات در هر دولتی امری طبیعی است اما مهم این است که این تغییرات مدیریتی در راستای منافع مردم و دولت باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج به نقل از ایسنا؛ “مجید محنایی” در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شهرکهای صنعتی استان افزود: در شهر‌کهای صنعتی یکی از کارهای مهمی که باید پیگیری شود، افزایش سهم صنعت از تولید ناخالص ملی است که این هدف محقق نمی‌شود جز اینکه این سازمان به یک سازمان چابک و فعال تبدیل شود.

وی اظهارکرد: توسعه زیرساختهای صنعتی و حرکت شهرکهای صنعتی متناسب با با تغییرات و تحولات جهان را از دیگر وظایف مهم شهرکهای صنعتی است که باید مدیریت بر این شرکت به گونه‌ای باشد که تصدیگریها کاهش یابد.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا زمانی که راه‌اندازی خوشه‌های صنعتی و تمرکز صنایع مرتبط در کهگیلویه و بویراحمد محقق نشود، وضع بیکاری و اشتغال ما تغییری نخواهد کرد.

محنایی اضافه کرد: راه‌اندازی خوشه‌های صنعتی در این استان از کارهایی بوده که مغفول مانده و مدیر جدید شهر‌کهای صنعتی باید این مهم را در دستور کار قرار دهد.

وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید متعلق به همه مردم است و نباید شهروندی در پشت درب اتاق مدیری فکر کند که این مدیر از یک جناح خاص است و متعلق به این نظام نیست.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتخاب سهراب بنام بعنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدیر جدید یکی از تحصیلکرده‌های متعهد و متخصص این استان است که دارای تجارب ارزشمند مدیریتی و تخصصی است.

محنایی به دوران مدیریت بنام، در مدیریت برنامه و بودجه استان و نوسازی مدارس استان مرکزی اشاره کرد و ادامه داد: یکی از ویژگیهای قابل توجه مدیر جدید، مقبولیت او در میان جامعه مهندسان نظام مهندسی و کارشناسان دادگستری این استان است.

وی تجربه کار در سطوح ملی و خارج از استان، تخصص، تعهد و تقید به حلال و حرام، توانمندی و پختگی مدیر جدید شرکت شهرک‌های صنعتی را از جمله ویژگیهای او برشمرد و اضافه کرد: مدیریت وی در جهادسازندگی سابق، برنامه و بودجه، نوسازی مدارس استان مرکزی، استانداری و شورای فنی را موفق خواند و اضافه کرد: اگر مجموعه این سازمان و صنعتگران این استان همکاری لازم را با بنام، داشته باشند، شاهد تغییرات و تحولات مثبت در بخش صنعت این استان خواهیم بود.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بنام را وزنه شورای فنی این استان عنوان کرد و ادامه داد: بدون شک خبرنگاران مانند هر مدیر دیگری، عملکرد و برنامه‌های او را نیز رصد خواهند کرد.

محنایی همچنین جمالیان‌زاده، مدیر سابق این شرکت را جوانی پر انرژی دانست و گفت: او هم همه تلاش خود را برای موفقیت انجام داده که از زحمات او قدردانی می‌کنیم.

همچنین “سهراب بنام”، مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: هدفی جز خدمت به هم‌استانی‌هایم ندارم و در این راه از همه ظرفیت‌های موجود در سطح استان و کشور استفاده خواهم کرد.

وی افزود: از حسن اعتماد وزیر صنعت و معدن، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و همچنین استاندار و معاونان او قدردانی می‌کنم و امیدوارم که با همدلی و مسئولیت‌شناسی همه کارکنان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی بتوانیم کمکی به حرکت چرخ صنعت این استان انجام دهیم.

بنام اظهارکرد: اعتقادی به کلی‌گویی ندارم و بعد از آنکه نقاط قوت و ضعف این شرکت با مشارکت و همکاری همه صنعتگران و همه کارکنان زحمت‌کش این شرکت بررسی و شناسایی شد، راهکارهای نهایی مشخص و در یک فضای همدلی برای تحقق آنها گام خواهیم برداشت.

مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد سر و سامان دادن به وضع موجود شهرکهای صنعتی، تمرکز سرمایه‌های کوچک و خرد، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، توسعه واحدهای تولیدی، پیگیری مطالبات پیمانکاران و بوجود آوردن فضای همکاری و همدلی در مجموعه صنعتگران این استان را از جمله اهداف مدیریتی خود عنوان کرد.

بنام خاطرنشان کرد: همه کارکنان شهرکهای صنعتی باید خود را مسئول و مدیر این مجموعه بدانند و به یک اندازه مسئولیت‌شناس و دلسوز باشند و از همه همکارانم انتظار دارم که من را در انجام رسالت‌های خطیر شهرکهای صنعتی تنها نگذارند.

مدیرعامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت شهر‌کهای صنعتی خودگردان است و باید همت کنیم روی پای خود بایستیم اما در این راه نباید از حمایتهای دولت، وزارت صنایع و مسئولان ارشد و نمایندگان این استان غافل شویم.

بنام ادامه داد: استفاده از اعتبارات ملی و تلاش برای اختصاص منابع و اعتبارات قابل توجه ملی به صنایع این استان در رونق اقتصاد و صنعت کهگیلویه و بویراحمد مهم است و انشاءالله که با نگاه حمایتی سعیدابریشمی در سازمان صنایع کوچک و استاندار بومی  بتوانیم در این راه گامهای موثری و مثبتی برداریم.

وی اضافه کرد: بدون شک برای موفقیت در اداره شرکت شهرکهای صنعتی به کمک مجمع نمایندگان این استان نیاز داریم و از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین از خبرنگاران خواست تا با نقد، اطلاع‌رسانی و ارائه راهکار او را در مدیریت این مجموعه صنعتی یاری دهند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم داخلی، از زحمات جمالیان تقدیر و طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت  مهندس سهراب بنام بعنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه رسمی مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در صورت فراهم بودن شرایط و وضعیت جوی مناسب هوا هفته آینده با حضور مقاماتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.