به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج با صدور احکام جداگانه از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت سه مشاور منصوب و روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد در سمت خود ابقا شدند. محمدرضا نعمت‌زاده با صدور احکام جداگانه «مهدی علیزاده» را به عنوان مشاور وزیر در امور پژوهش‌های تجارت بین‌الملل و سازمان‌های بین‌المللی، حجت‌الاسلام سید علی گرامیان و سهیلا جلودارزاده را به عنوان مشاور تعیین کرد. وزیر صنعت، معدن وتجارت همچنین «امیرحسین نظری» را در استان خوزستان و «داریوش دیودیده» را در استان کهکیلویه و بویر احمد در سمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ابقا کرد.

گفتنی است: داریوش دیودیده از مدیران بومی، توانمند و باسابقه در حوزه صنعت و معدن دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع است.

۲۲ سال سابقه کاری در حوزه صنعت و معدن، معاونت های تولید و برنامه ریزی سازمان صنایع و معادن استان به مدت ۷ سال، عضویت در هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان کشور ۳ سال، رئیس نظام مهندسی استان کهکیلویه و بویراحمدو ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان از مهمترین سوابق اجرایی داریوش دیودیده می باشد.

مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت کهکیلویه و بویراحمد  بابیان اینکه طی یک سال اخیر و با قرار گرفت داریوش دیودیده در راس سازمان صنعت و معدن تحرک و پویایی چشمگیری در حوزه صنعت، معدن و تجارت استان کهکیلویه و بویراحمد صورت گرفته است ابراز امیدواری کرد: با حسن توجه و اعتماد وزیر صنعت، معدن و تجارت و با ابقاء داریوش دیودیده در راس این سازمان بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی و رسیدن به جایگاه واقعی استان در حوزه صنعت و معدن خواهیم بود.