بر اساس توافقات انجام پذیرفته با مسوولان کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا – اقیانوسیه( CACCI)، مقرر شده است تا آقای بندیکتو یوهیکو رئیس این کنفدراسیون و همچنین فرستاده ویژه رئیس جمهور فیلیپین در امور تجاری با هیاتی بلندپایه از مسوولان کنفدراسیون مذکور و تجار برخی از کشورهای عضو از ۶ تا ۸ بهمن ماه سال جاری به کشورمان عزیمت کنند.

در این رابطه یکی از برنامه هایی که این اتاق با هدف شبکه سازی میان فعالان بخش خصوصی ایران و تجار کشورهای مذکور تدارک دیده است، برگزاری نشست مشترک تجاری مابین اعضاء این اتاق و نمایندگان هیات مذکور ساعت ۳۰/۸ تا ۳۰/۱۲ صبح یکشنبه ۶ بهمن ماه سال جاری در سالن کنفرانس طبقه دهم می باشد.

لذا درصورت تمایل به شرکت در این برنامه ، علاقمندان می توانند حضور خود را در اسرع وقت با تکمیل جدول ذیل و ارسال آن به نمابر های ۸۸۸۲۵۱۱۱- ۸۸۸۲۵۱۱۵ اعلام کنند.

لطفا راس ساعت مقرر(۸:۳۰ صبح) در جلسه حضور بهم رسانند.
اعضای هیات مذکور در زمینه هایی همچون مواد غذایی، خشکبار، محصولات کشاورزی و کود، چای، محصولات معدنی، فلزات، خدمات فنی و مهندسی، لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و دارو، IT، پتروشیمی، صنایع دستی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و … فعالیت داشته و خواستار گسترش تعاملات تجاری با طرفهای ذیربط ایرانی می باشند. جهت مزید اطلاع کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا – اقیانوسیه( CACCI) سازمانی غیردولتی، منطقه ای و متشکل از اتاق های بازرگانی و صنعت ملی در منطقه آسیا و اقیانوسیه غربی می باشد که مقر دائمی آن در تایوان است.

 

جدول