واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «قوانین و مقررات امور گمرکی و ترخیص کالا» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دوشنبه، ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله استانداردهای کنوانسیون کیوتوی تجدید نظر شده در زمینه تسهیل تجارت، تسهیلات فعالان اقتصادی مجاز در گمرک ایران، تسهیلات قانونی بسته حمایت از تولید، صادرات و واردات، واژگان کاربردی موثر در فرایند اظهار تا ترخیص، آشنایی با برخی از اختیارات و تکالیف قانونی شرکتهای حمل و اظهار کنندگان و صاحبان کالا، قوانین مرتبط با ارزش‌گذاری کالاهای وارداتی و صادراتی و وصول حقوق ورودی، حقوق قانونی صاحبان کالا در تامین حقوق ورودی و عوارض صادراتی در رویه های مختلف، تکالیف و اقدامات قانونی در مواجهه با اختلافات احتمالی در فرایند اظهار تا پس از ترخیص و آشنایی با مصادیق تخلفات گمرکی و قاچاق اقدامات قانونی مرتبط، توسط آقای رضا گرزین (مدرس دوره های موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، مدرس گمرک ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.