واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی تجارت با کشور ترکیه» برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، در این سمینار که به صورت وبینار برگزار گردید، مباحثی از جمله روابط تجاری ایران و ترکیه، نقش ایران در برقراری ارتباط تجاری ترکیه با کشورهای آسیای میانه، تعرفه‌های ترجیحی، کمیسیون‌های تجاری، رفتار تجاری با تجار ترک‌، شناخت بازار، بازارسنجی وچگونگی ورود به بازار ترکیه و از ان طریق به کشور های دیگر، نیازهای بازار ترکیه، صادرات و واردات ترکیه و نقش ما در بازار ترکیه توسط دکتر سید جلال ابراهیمی (رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه) ارائه شد.
گفتنیست از ابتدای سال ۱۳۹۹ و با شیوع ویروس کرونا در سطح استان و کشور، دوره های آموزشی اتاق بازرگانی یاسوج به صورت آنلاین برگزار می شود. حضور در این دوره ها رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت می کنند.
علاوه بر این، شرکت در این وبینارها، نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارد و علاقه‌مندان با لمس لینکی که از طریق پیامک دریافت می کنند و با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود می توانند به راحتی وارد این وبینار شوند.