واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی با بازار بورس» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز چهارشنبه، ۱۱ تیرماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله آشنایی با ساختار بازارسرمایه، آشنایی با ساز و کار انجام معاملات در بازار سهام، اصول سرمایه‌گذاری در بازار سهام، سرمایه گذاری غیرمستقیم، سرمایه گذاری مستقیم در بازار سهام، تحلیل بنیادی در بازار سهام، تحلیل‌های اقتصادی در سرمایه گذاری مستقیم، تحلیل های مالی و حسابداری در بازار سهام و تحلیل تکنیکال در بازار سهام توسط دکتر محمد حسین صدرایی (دکتری اقتصاد و مدیر صندوق سرمایه گذاری توسعه بازار سرمایه) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.