واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «اصول جهانی و تکنیک‌های تخصصی بازاریابی بین‌المللی در پساکرونا» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دوشنبه، ۲ تیرماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله اصول جهانی بازاریابی بین المللی، اصول تخصصی مطالعات و تحقیقات بازار، اصول حرفه ای آنالیز بازار، تکنیک های افزایش سهم بازار، اصول تخصصی بخش بندی بازارهای پرکشش و اصول جهانی جایگاه یابی و هدفگذاری تجاری توسط دکتر وحید خدری‌کیا (مشاورعالی و مدرس بین المللی مدیریت ، بازاریابی و فروش) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.