واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: « بازاریابی محصولات کشاورزی» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز چهارشنبه، ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله بیان مفاهیم بازاریابی (Marketing) سیرتکامل آن و اهمیت بازاریابی محصولات کشاورزی، عناصر آمیزه بازاریابی (Marketing Mix) و نحوه تلفیق آن ها برای محصولات کشاورزی، چرخه عمر محصولات (Product Life Cycle) با تمرکز بر محصولات کشاورزی، برندسازی (Branding) و استراتژی های کلیدی آن و اهمیت آن در محصولات کشاورزی، ضروریات بسته بندی (Packaging) به عنوان عنصری تاثیرگذار در سودآوری محصولات کشاورزی، تشریح کلی عنصر تبلیغ (Advertising) به عنوان اهرمی موثر در بازارهای کنونی و بیان تکنیک های کلیدی فروش با توجه به وضعیت کنونی بازارهای جهانی توسط دکتر کامبیز طهرانی (دکتری مدیریت بازاریابی، مشاور و مدیر بازاریابی شرکت های داخلی و خارجی و از اساتید مور تایید  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.