picواحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «نگهدای و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان (RCM)» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز یکشنبه، ۱۵ اردیبهشتماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

شهریه : ۵۰۰۰۰ تومان (دارندگان کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی یاسوج: ۳۵۰۰۰ تومان) از طریق واریز به حساب شماره ۲۱۴۳۹۴۱۹۷۴ بانک ملت به نام اتاق بازرگانی یاسوج و یا پرداخت بصورت حضوری در روز ثبت نام.

شرکت کنندگان محترم گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله مروری بر تاریخچه نگهداری و تعمیرات، انواع استراتژی موجود در سیستم های نگهداری و تعمیرات، مقدمه ای بر نگهداری و تعمبرات مبتنی بر قابلیت اطمینان، فرآیند RCM: هفت مرحله اصلی، شرح مراحل RCM، اجرای کارگاه برای هریک از مراحل RCM و نحوه ترسیم درخت دستگاه (ماشین آلات) بر اساس استاندارد ISO 14224 توسط حمید موسوی (از اساتید موسسه آموزشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.