به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، چهارمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق یاسوج همزمان با نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور از ساعت ۸ صبح امروز، یازدهم اسفندماه ۱۳۹۷ آغاز شد. در جریان این انتخابات از میان ۱۵۴۷ داوطلب در ۳۴ اتاق ۵۳۵ نفر برای حضور در هیات نمایندگان اتاق‌های شهرستان‌ها انتخاب می‌شوند. در یاسوج نیز ۱۵ نفر از میان ۳۳ نامزد به عنوان هیئت نمایندگان اتاق یاسوج انتخاب خواهند شد.

????????????????????????????????????

رای‌گیری در نهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور به‌طور هم‌زمان از ساعت ۸ صبح امروز، یازدهم اسفندماه ۱۳۹۷ در ۳۴ اتاق در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت.

بر اساس آمارها ۱۵۴۷ داوطلب در ۳۴ اتاق سراسر کشور برای عضویت در هیات نمایندگان اتاق‌ها ثبت‌نام کرده‌اند که از طریق صندوق آرا ۵۳۵ نفر از این افراد ۴۰ نفر در اتاق تهران و ۱۵ نفر در هر یک از اتاق‌های شهرستان ها به‌عنوان اعضای جدید هیات‌های نمایندگان انتخاب خواهند شد.

انجمن نظارت بر انتخابات دوره نهم به منظور حسن اجرای انتخابات به‌صورت آنلاین و از طریق دوربین‌های مداربسته هر ۳۴ حوزه رای‌گیری را از محل اتاق ایران رصد می‌کند. همچنین نمایندگان این انجمن به‌صورت حضوری بر روند برگزاری انتخابات در همه حوزه‌ها نظارت دارند.

 

امسال برای اولین بار در یاسوج همزمان با سراسر کشور رای‌گیری در انتخابات اتاق‌ بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به صورت الکترونیکی انجام شده است.

 نتیجه انتخابات اتاق، بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج پس از شمارش آرا به صورت الکترونیکی توسط هیئت نظارت بر انتخابات اتاق یاسوج به انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران ارسال شده است که پس از تایید این انجمن نتایج به صورت رسمی اعلام خواهد شد. در این انتخابات ۳۳ نفر در چهار گروه بازرگانی، صنعت، کشاورزی و معدن نامزد شده اند، که از بین آنها ۱۵ نفر به هیات نمایندگان اتاق بازرگانی راه خواهند یافت.