پیش از ظهر امروز مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر استان کهگیلویه و بویراحمد در اتاق یاسوج حضور یافت و  با هدف ایجاد زمینه های همکاری در راستای تقویت ارتباط بخش خصوصی استان و بانک قرض الحسنه مهر ایران با جبار کیانی پور رئیس و چنگیز هاشمی نایب رئیس اتاق یاسوج دیدار کرد.

IMG_9470

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در این نشست  بیان داشت: حمایت این بانک از واحدهای تولیدی استان و به خصوص کسب و کارهای خرد،  می تواند نقش اثرگذاری در جهت رونق کسب و کار استان داشته باشد.

کیانی پور رئیس اتاق یاسوج  در این دیدار گفت: بی شک فعالیت ها و تلاش های بانک قرض الحسنه مهر ایران در جهت ارتقاء سطح معیشت اقشار مختلف جامعه و بخصوص طبقه ضعیف و متوسط جامعه، شایسته تقدیر می باشد.

در ادامه، مجیدی به دستاوردهای بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال های اخیر اشاره کرد و با ارائه دستاوردهای این بانک، شعبه استانی این بانک قرض الحسنه مهر را در سطح کشور و از لحاظ شاخص های مختلف، دارای جایگاهی مطلوب ارزیابی کرد.
وی به معرفی طرح ها و خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران پرداخت و اظهار کرد:: با توجه به اهمیت قیمت تمام شده محصول در تولید و هزینه های پیش روی تولیدکنندگان، بدون شک تسهیلات با کارمزد کمتر از ۴ درصد این بانک خواهد توانست گره گشای بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی به خصوص کسب و کارهای خرد در استان باشد.