اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در جهت نیل به اهداف توسعه‌ای بخش بازرگانی و به منظور بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‌ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه‌های کاربردی موردنیاز بخش بازرگانی استان از پایان نامه‌های دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد واجد شرایط حمایت می نماید. شناسایی و استفاده از ظرفیت و توانمندی دانشجویان مستعد و علاقمند، هدایت و بهره‌برداری از نتایج پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی در راستای حل مسائل بخش اقتصاد و بازرگانی و ارتقای اثر بخشی پایان نامه‌ها از مهمترین اهداف این طرح است.

 ♦ اولویت های پژوهشی و تحقیقاتی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج جهت حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد، دکتری و طرح های مطالعاتی با محوریت استان کهگیلویه و بویراحمد را از اینجا دانلود کنید.

 استراتژی های پژوهشی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج را از اینجا دانلود کنید.

 فرم پژوهشی ( پروپوزال ) تحقیقات کاربردی اتاق بازرگانی،‌صنایع، معادن وکشاورزی یاسوج را از اینجا دانلود کنید.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس: ۳-۰۷۴/۳۳۲۳۴۴۴۱ داخلی ۱۱۶ مرکز پژوهش های اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج تماس بگیرند؛ و یا به صورت حضوری به آن مرکز به آدرس: خیابان شهید قدوسی – پلاک ۱۶ – ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج – طبقه سوم مراجعه نمایند.