واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «آیین نگارش و مکاتبات اداری» برگزار می کند.

poster mokatebat (1)

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز یکشنبه، ۲ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله آشنایی و شناخت فرآیند ارتباط- انواع ارتباطات کلامی و غیر کلامی – شرایط ارتباط موثر، شناخت ارتباط نوشتاری، اهمیت و آثار مکاتبات، تعریف سند، ارکان و انواع آن، شناخت و تعریف نامه اداری به عنوان یک سند، چگونگی تهیه و تنظیم نامه اداری، اجزا و ارکان نامه های اداری، انواع نامه های اداری و ضوابط مورد عمل در تدوین آن ها، بررسی سایز نوشته های اداری، ویرایش نوشته های اداری، پردازش نوشته های اداری، کاربرد نادرست واژگان و جمله نویسی، شناخت واژه های نادرست در نامه نگاری و رعایت درست نویسی، تعریف و کاربردهای نشانه ها و نقش آنها در زیبانگاری و خلاصه سازی و تاثیر گذاری در کلام و رساندن پیام به مخاطب، شناخت صورتجلسه و نوع سازماندهی و تشکیل جلسات و معرفی انواع صورت جلس، شیوه های درست تدوین و تنظیم انواع بخش نامه توسط صادق فراهانی (مدرس و مشاور در حوزه بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، قوانین مناقصه) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.