به استحضار می رساند اتاق بازرگانی یاسوج در نظر دارد در راستای توسعه و تقویت روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران و کشور قطر و همچنین با توجه به موقعیت جغرافیایی و سایر عوامل تاثیرگذار این کشور نسبت به استان کهگیلویه و بویراحمد، در نمایشگاه بین المللی تولیدات دوحه-قطر (۱۶ الی ۱۸ مهرماه ۱۳۹۷) در شهر دوحه شرکت نماید. لذا با توجه به اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی های استان می باشد و نظر به اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی، از تجار، فعالین اقتصادی، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع جهت شرکت در این نمایشگاه دعوت ویژه بعمل می آید. تقاضامند است متقاضیان درخواست خود را همراه با مدارک درخواست شده و تکمیل فرم های پیوستی حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۷/۶/۹۷ به اتاق بازرگانی یاسوج ارسال نمایند.

گروه های کالایی: صنایع غذایی، صنایع کشاورزی، منسوجات، نان و آرد، صنعت، تولید و خطوط تولید در حوزه ه ای صنعت و خدمات فنی و مهندسی

آخرین مهلت ثبت نام: آخرین مهلت جهت ثبت نام، تکمیل و ارسال مدارک ۷ شهریورماه ۱۳۹۷

رفت:              ۱۵ مهرماه ۱۳۹۷
برگشت:        ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷
هزینه تور:
اتاق دونفره:          ۷۵۰۰۰۰۰۰  ریال
اتاق تک نفره:    ۸۵۰۰۰۰۰۰  ریال
+ ۱۲۵ دلار (قیمت روز) جهت اخذ ویزای کشور قطر (هزینه ویزا جدا از قیمت تور می باشد.)
خدمات تور:
–    بلیط رفت و برگشت پروازمستقیم هواپیمای قطر ایرویز از شیراز یا تهران به دوحه
–    ویزای قطر
–    مترجم
–    ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
–    ۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره تاپ با صبحانه
–    ترانسفر نمایشگاهی
–    بیمه مسافرتی

 

  • تهیه آلبوم هیات، کارت سینه، تهیه فیلم، عکس و مستندات جلسات و تهیه گزارش از برنامه های اجرا شده در سفر

  (۱۰۰ درصد هزینه غرفه توسط اتاق بازرگانی یاسوج پرداخت  و غرفه بصورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد)

مدارک لازم:

اصل و اسکن پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از روز اعزام، ۳ قطعه عکس رنگی ۴*۳ زمینه سفید تمام رخ، تکمیل فرم ثبت نامی به زبان های فارسی و انگلیسی(پیوست)، هزینه تور در قالب اصل فیش واریزی به حساب اتاق بازرگانی یاسوج، کپی شناسنامه و کارت ملی

نکات مهم:

 ۱- در صورت کنسلی به علت چارتر بودن بلیط هواپیما و هتل، هزینه ای مسترد نمی گردد.

۲- مبلغ پیشنهادی بر اساس تعرفه های نرمال شرکت هواپیمایی طرف قرارداد محاسبه گردیده و در صورتیکه پرواز و شرکت هواپیمایی مورد نظر بر اساس صلاحدید طرفین قرارداد و یا نرخ مصوب بلیط توسط شرکت هواپیمایی تغییر نماید، هزینه مربوطه طبق تعرفه جدید محاسبه و از شرکت کنندگان محترم اخذ میگردد.

 ۳-  هرگونه ممنوعیت خروج و مشکلات مربوط به پاسپورت برعهده شرکت کننده می باشد.

 ۴-هزینه اعلام شده به ازای نرخ دلار ۹۱۰۰ تومان محاسبه گردیده و در صورت افزایش قابل توجه، مازاد آن از شرکت کنندگان محترم دریافت خواهد گردید.

 ۵-پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده شرکت کننده خواهد بود.

 ۶-مبلغ ۱۲۵ دلار از شرکت کنندگان محترم با نرخ نروز جهت اخذ ویزای کشور قطر اخذ خواهد گردید.

 شرکت کنندگان محترم میتوانند بصورت نقدی یا واریز به حساب جاری به شماره حساب ۲۱۴۳۹۴۱۹۷۴ بانک ملت  به نام اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج  اقدام نمایند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هیات اعزامی و ثبت نام میتوانید با شماره تلفن های ۰۷۴۳۳۲۲۶۵۶۰ و ۰۷۴۳۳۲۲۷۹۵۳ و ۴-۰۷۴۳۳۲۳۴۴۴۰ واحد بین الملل تماس حاصل فرمایید.

 

فرم اطلاعاتی این نمایشگاه را از اینجا دانلود کنید