واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «مدیریت صادرات و واردات» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز پنج شنبه، ۲۵ مردادماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

 

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله مقدمه ای بر شناخت ارز به عنوان ابزار اصلی مورد استفاده در صادرات و واردات، منابع و مصارف ارزش و مروری برتعریف قابلیت تبدیل ارز و انواع آن، بررسی تقویت و تضعیف ارزش پول ملی و به تبع آن شناخت و تحلیل نوسانات ارز، مروری بر ترخیص کالا با استفاده از روش اعتبار اسنادی (LC) ، بررسی قانون مقررات صادرات و واردات و آیین نامه های اجرایی آن، بررسی قانون ساماندهی مبادلات مرزی و آیین نامه های اجرایی آن ، بررسی و تشریح رویه های گمرکی موضوع ماده ۴۷ قانون امور گمرکی، سویفت (swift) و مزایای آن و بررسی موادی از قانون امور گمرکی مصوب ۹۰ در ارتباط با صادرات و واردات توسط دکتر کریم رسولی(از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

 

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.