photo_2017-08-05_13-57-14
رئیس و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی کشور و روسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور از مرکز نگهداری کودکان معلول یاسوج بازدید کردند.

در ادامه سفر هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و روسای اتاق‌های سراسر کشور به یاسوج، رئیس و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی کشور و روسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور از مرکز نگهداری کودکان معلول یاسوج بازدید کردند.

در این بازدید سید علی موسوی‌امجد مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸ هزار و ۵۰۰ معلول در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم که از این تعداد شش هزار معلول از خدمات بهزیستی استان بهره‌مند می‌شوند و حدود شش هزار معلول دیگر پشت نوبت برای دریافت خدمات این نهاد حمایتی هستند.

موسوی‌امجد با بیان اینکه علت اصلی این معلولیت‌ها ژنتیکی است، اظهار کرد: به همین خاطر مشاوره ژنتیکی را قبل از ازدواج اجباری کردیم.

وی گفت: حدود ۶ هزار زن بی‌سرپرست نیز تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با قدردانی از اتاق بازرگانی یاسوج، اظهار داشت: حضور هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران و روسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور را در یاسوج غنیمت می‌شماریم و از شما به جهت حضورتان در این مرکز نگهداری از کودکان معلوم بسیار تشکر  قدردانی می‌کنم.

وی افزود: بدون شک مهمانان استان کهگیلویه و بویراحمد می‌توانستند به جاهای دیگر استان سفر و از مکان‌های دیدنی و تفریحی بازدید بعمل آوردند اما با حضورشان در این مرکز، عمق انسانیت و نوع دوستی خودشان را نشان دادند که من به نوبه‌ی خودم از آنها تشکر می‌کنم.

موسوی‌امجد همچنین در این بازدید از جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج به صورت ویژه تشکر کرد و خطاب به مسئولان اتاق کشور گفت: او یکی از مدیران پرکار و با تدبیر استان و کشور است.

در این بازدید هیئت رئیسه اتاق  ایران ٢٠٠ میلیون تومان برای کمک به مراکز نگهداری از کودکان معلول استان کهگیلویه و بویراحمد کردند.