photo_2016-11-24_11-29-06

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: تجارت با کشور عمان برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۳:۳۰ روزپنج شنبه، ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله معرفی اقتصاد عرب و عمان و راه‌های ورود به بازار این کشور، GDP و میزان صادرات و واردات از سایر کشورها، میزان صادرات و واردات از ایران، پیش‌بینی وضعیت اقتصادی عمان تا سال ۲۰۲۰ ، دسترسی به بازار کشور‌های عربی، نحوه ی ورود به بازار کشور عمان، چگونگی صادرات مجدد از عمان به اروپا و کشور‌های افریقایی، نحوه صادرات و واردات کالا از اروپا و امریکا به کشور عمان، آشنایی با منطقه ی آزاد اقتصادی عمان، ظرفیت‌های موجود و صنایع مورد نیاز و ثبت شرکت و امتیازات آن در کشور عمان توسط آقای مهندس سعید بخشی (مدیر عامل شرکت آریامس ایران- عمان و از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.