امسک

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: شرایط برای سرمایه گذاری خارجی از جمله تجار روسی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج، صبح امروز با حضور استاندار استان امسک روسیه و مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد همایش بین المللی «یاسوج-امسک» برگزار شد.

جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در این همایش با بیان اینکه امیدواریم سفر هیئت تجاری روسیه به استان کهگیلویه و بویراحمد دستاوردهای ارزشمندی برای هر دو استان داشته باشد، اظهار داشت: ارتباط بسیار خوب دو کشور ایران و روسیه در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی و همچنین اعزام هیئت‌های اقتصادی به دو کشور می‌تواند، دست یابی به حوزه‌های اقتصادی و سرمایه گذاری برای فعالان دو کشور فراهم آورد.

وی عنوان کرد: باورمان این است با توجه به ظرفیت‌های دو استان کهگیلویه و بویراحمد از ایران و امسک روسیه در حوزه‌های مختلف بویژه در حوزه کشاورزی، غذایی، گیاهان دارویی، صنعتی و معدنی و نفت و گاز بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم.

کیانی ابراز کرد: امیدواریم مذاکرات امروز و بازدیدهای فردا منتج به تفاهم نامه و قرارداد میان فعالان اقتصادی دو استان شود و همچنین شرایط لازم برای سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی فراهم آورد.

در این همایش توانمندی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های مختلف به منظور سرمایه گذاری به هیئت تجاری روسیه معرفی شد.