واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های اجرایی آن برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴روز دوشنبه، ۲۸ دیماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در یاسوج، راهنمایی، فلکه شهید حسین فهمیده (عقاب) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله ترتیب و اولویت قوانین و مقررات، وظایف کمیته فنی بازرگانی در مناقصات، فرآیند ارزیابی کیفی مناقصه گران، نحوه برگزاری مناقصه محدود، نحوه تایید و ارزیابی مالی مناقصه گران، بررسی قانون منع مداخله کارکنان دولت، تضمین در معاملات و بررسی گوهینامه صلاحیت پیمانکاری و ظرفیت پیمانکاران توسط آقای محسن رجایی (از اساتید مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد و موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.