واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: ترانزیت و اینکوترمز برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴روز یکشنبه، ۱۳ دیماه ۱۳۹۴

در سالن شهید چمران دانشکده علوم دانشگاه یاسوج برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله هدف وحوزه شمول اینکوترمز، دلایل تجدید نظر در اینکوترمز، اصطلاحات ۱۳گانه در قالب ۴ گروه اصلی، نقاط انتقالی و اهمیت آن در هر یک از گروههای ۴ گانه، کاربرد هر یک از اعتبارات/ بهترین نوع اعتبار از دیدگاه صادرکننده و واردکننده، شیوه ها و انواع ترانزیت کالا، اسناد و مدارک مورد نیاز در تزانزیت براساس قانون امورگمرکی و قانون عبور کالای خارجی از قلمرو جمهوری اسلامی ایران و ترانزیت به مناطق آزاد و ویژه و قوانین حاکم بر آن توسط خانم تقی زاده (از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.