به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج هیئت بازرگانی و تجاری استان کهگیلویه وبویراحمد جهت تبادل مناسبات تجاری و بازرگانی استان، با بخش خصوصی و دولتی روسیه، به ریاست دکتر خادمی استاندار محترم و همراهی جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج و ۲۴ نفر از مسئولین دولتی و بخش خصوصی استان وارد این کشور شده است.

این هیئت با برنامه ریزی های چند ماهه اتاق بازرگانی یاسوج و با توجه به تصمیم شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان جهت آشنایی با تجار و بازارهای هدف جدید در حوزه کشورهای cis، به کشور روسیه اعزام شدند.

مدیران دولتی، تجار ودیگر اعضای هئیت تجاری- اقتصادی استان کهگیلویه وبویراحمد بصورت رو درو با بازرگانان و سرمایه گذاران استان امسک روسیه در قالب کارگروههای تخصصی دیدار کردند.

بعد ازظهر روز پنجشنبه ۲۸/۸/۱۳۹۴ با توجه به برنامه ریزی های از قبل انجام شده ، دو طرف ایرانی و روس با توجه به حوزه فعالیت خود در کارگروههای تخصصی کشاورزی و مواد غذایی ، فرهنگ و گردشگری ، صنعت و ساختمان ، بهداشت و سلامت و بازرگانی و نمایشگاهی به بحث و تبادل و نظر پرداختند.

در این کارگروهها که مستق از همدیگر در جریان بود مباحثی در خصوص حوزه های فعالیت ، رایزنی های اولیه جهت عقد قرار دادهای تجاری، مذاکره در خصوص عقد تفاهم نامه وتوافقنامه های بین دو استان، تبادل نظر جهت انجام سرمایه گذاری های مشترک، معرفی محصولات تولیدی، شیوه های ترانزیت و قیمت های فروش محصول، چگونگی اخذ نمایندگی های فروش ، برگزاری نمایشگاههای تجاری مشترک و دیگر موارد در حوزه های تجارت مطرح گردید.

IMG-20151121-WA0015 IMG-20151121-WA0014 IMG-20151121-WA0001