MoneyTransfertoAsia-smallواحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج این سمینار از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۴روز یکشنبه، ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله جایگاه اعتبار اسنادی در سفارشات خارجی، انواع روشهای پرداخت در خرید و سفارشات خارجی، تعریف و مزایای اعتبار اسنادی از دیدگاه مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی UCP600))، تعهدات و حدود مسئولیتهای بانکها در اعتبارات اسنادی، معایب اعتبار اسنادی و راهکار لازم در خصوص رفع معایب آن، انواع L/C و کاربرد هریک از انها از دیدگاه بانک و بازرگانی بین الملل، نکات مهم بانکی در اعتبارات اسنادی، پارامترهای مهم بازرگانی در اعتبارات اسنادی، مدارک و هزینه های مورد نیاز جهت افتتاح اعتبار اسنادی، اسناد مورد نیاز بانک جهت پرداخت وجه به ذینفع اعتبار اسنادی، تمدیدیه و اصلاحیه اعتبار اسنادی توسط بانکهای عامل توسط استاد سید علیرضا خرم (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.