آخرین جلسه دومین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در اخرین روزهای سال ۱۳۹۳ با حضور اعضا در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزارشد. در این نشست که بیش از سه ساعت به طول انجامید همه ی اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، آغازکننده این نشست جبار کیانی پور رئیس اولین و دومین دوره هیئت نمایندگان اتاق یاسوج بود. وی در ابتدای این نشست ضمن مروری بر عملکرد اتاق یاسوج در دوره ی ۴ ساله گذشته، از عملکرد اعضای هیئت نمایندگان در طول چهار سال گذشته تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود سال ۹۴ سالی خوب و پر از موفقیت برای اتاق یاسوج باشد.

کیانی پور با ابراز تاسف از عدم حضور  برخی از اعضای دومین دوره هیئت نمایندگان در دور جدید اعضای اتاق، اظهار کرد: قطعا در ادامه برنامه های اتاق از تجربیات این اعضا استفاده خواهد شد.

کیانی پور افزود: خوشبختانه انتخابات سومین دوره هیئت نمایندگان اتاق یاسوج کاملا آرام و سالم برگزار شد، انتخاباتی که در آن بیش از ۷۹ درصد واجدین شرایط در آن شرکت کردند که این امر موجب افتخار است.

در ادامه عبدالهادی اسلام زاده دبیر اتاق یاسوج ضمن مرور گزارشی از عملکرد و فعالیت های اتاق یاسوج در چهار سال گذشته افزود: برگزاری منظم جلسات شورای گفت و گو، جلسات کمیسیون های تخصصی اتاق، سمینارهای ماهانه اتاق و همایشات ملی و استانی از جمله مهمترین فعالیت های اتاق یاسوج در چهار سال اخیر می باشد.

در ادامه این نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج در فضایی صمیمانه ضمن تشکر از فعالیت های مستمر و شبانه روزی رئیس اتاق یاسوج، اعضای هیئت نمایندگان و پرسنل اتاق ابراز امیدواری کردند اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق یاسوج نیز در دوره جدید و سال جدید با پشتکار و جدیت اهداف متعالی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج را دنبال کنند.