نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی با انتشار فراخوان کلید خورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه مالیاتی ایران، نخستین جشنواره فرهنگ مالیاتی با رویکرد فرهنگی و هنری به مقوله مالیات، و با موضوعات شش گانه «مالیات و آبادانی کشور»، «مالیات و توسعه خدمات آموزشی»، «مالیات و توسعه اقتصادی»، «مالیات و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی»، «مالیات و توسعه زیرساخت های شهری» و «مالیات و عدالت اجتماعی» آغاز به کار کرد.

علاقمندان در رده های مختلف سنی تا پایان اسفندماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را دبیرخانه جشنواره و یا روابط عمومی ادارات امور مالیاتی مراکز استانها ارسال نمایند. براساس این گزارش،بخش های مختلف این جشنواره شامل بخش هنرهای تصویری(فیلم کوتاه،پویانمایی، ساخت تیزر،موبایل فیلم و عکس)،بخش هنرهای تجسمی(طراحی و نقاشی،کاریکاتور و طراحی پوستر)،بخش ادبیات(انشاء، شعر، داستان کوتاه،نمایشنامه و فیلم نامه نویسی) و بخش رسانه های دیجیتال(وبلاگ نویسی و طراحی بازی-سرگرمی) بوده و به آثار برگزیده هر بخش، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند اطلاعات لازم در خصوص فراخوان جشنواره، آئین نامه و سایر اطلاعات را از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی WWW.INTAMEDIA.IR کسب نمایند.