رئیس ،هیئت رئیسه و دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران یک آذر ماه  ۹۳ تحت هیئتی هشت نفره در شهر یاسوج حضور یافتند و همراه با هیئت نمایندگان اتاق یاسوج با مدیران ارشد استانی دیدار و مذاکره کردند.

 

در اولین برنامه این سفر رئیس،هیأت رئیسه و دبیرکل اتاق ایران به همراه رئیس و هیأت نمایندگان صبح شنبه در دادگستری کهکیلویه و بویراحمد حضور یافته و در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری شرکت کردند.

در ادامه  این برنامه رئیس، هیأت رئیسه و دبیرکل اتاق ایران  به همراه رئیس و هیأت نمایندگان اتاق یاسوج با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرده و در مورد مسائل مختلف استان به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

بعد از این نشست این هیئت در همایش روز ملی صادرات و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان کهگیلویه و بویراحمد که به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار می شد شرکت نمودند.

 

رئیس، هیأت رئیسه و دبیرکل اتاق ایران در ادامه حضور خود در شهر یاسوج ، عصر شنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شماره یک استانداری برگزار می شد شرکت نمودند.

در پیایان این سفر نشست هیئت نمایندگان اتاق یاسوج با حضور رئیس، هیأت رئیسه و دبیرکل اتاق ایران در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد.

 

گزارش تصویری: