نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج صبح روز چهارشنبه ۰۷/۰۸/۹۳ با حضور اعضا در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزارشد. در این نشست که بیش از سه ساعت به طول انجامید اکثر اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، آغازکننده این نشست جبار کیانی پور رئیس اتاق یاسوج بود. وی در ابتدای این نشست با اشاره به ایام سوگواری محرم افزود: محرم تجلی مبارزه با ظلم و ستم در تمام دوران می باشد، امیدواریم همه ی ما بتوانیم راه و آرمان امام حسین را به عنوان الگوی زندگی خود قرار دهیم.

کیانی پور در ادامه ضمن مروری بر عملکرد چند ماهه اخیر اتاق یاسوج به برنامه های تدوین شده برای پنج ماه پایانی سال ۹۳ اشاره کرد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج برگزاری جلسات شورای گفت و گو را بسیار موفق دانست و بیان کرد: اتاق یاسوج در سطح کشور از نظر برگزاری جلسات شورای گفت و گو در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد که با برگزاری بیش از یازده جلسه شورای گفت و گو و مصوبات بسیار خوب و کاربردی که از این جلسات بیرون آمده است وضعیت کسب و کار در استان رو بهبود می باشد.

کیانی پور جلسات کمیسیون های پنج گانه اتاق یاسوج را راضی کننده دانست و خاطر نشان کرد با برگزاری جلسات تخصصی کمیسیون های کشاورزی، گردشگری، صنعت و معدن، تجارت و بانک و بیمه تمامی مصوبات شورای گفت و گو را به صورت کارشناسی و با دعوت از مسئولان ذیربط و کارشناسان زبده پیگیری و بررسی گردیده اند و نتایج آن در جلسات بعد شورای گفت و گو مطرح شده اند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران در ادامه گزارشی از روند پیشرفت ساختمان در حال ساخت اتاق بازرگانی یاسوج ارائه داد.

 

در ادامه این نشست دبیر اجرایی اتاق بازرگانی یاسوج گزارش کاملی از عملکرد چهار ماه اتاق یاسوج را ارائه داد.

اسلام زاده برگزاری جلسات شورای گفت و گو، شرکت در کمیته ها و شوراهای استانی، جلسات کمیسیون های پنج گانه اتاق، برگزاری سمینارهای آموزشی اتاق یاسوج را از مهمترین سرفصل های عملکردی اتاق در چهار ماهه اخیر دانست و نتایج وخروجی های این برنامه ها را تشریح کرد.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و مصوباتی نیز به تصویب رساندند.

 

در پایان این نشست مصوب شد گزارش عملکرد هزینه ای ۶ ماه ابتدای امسال اتاق بازرگانی یاسوج تهیه و تنظیم گردد همچنین مصوب شد جلسات ماهانه هیئت نمایندگان به دو بار در ماه افزایش یابد تا با سرعت بیشتری برنامه های اتاق پیگیری گردند.