brandingواحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با برند و برندسازی” برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹ الی ۱۴ روز سه شنبه، ۴ شهریور ماه ۱۳۹۳ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله تعریف برند و آشنایی با مفهوم برند، ضرورت برند و دلایل اقبال جهانی نسبت به برند سازی، اجزای برند و مدیریت برند، ویژگی های برند تجاری مطلوب، نکات کلیدی برای موفقیت کسب و کار،  ثبت برند و اهم قوانین مربوطه، توسط دکتر محمد مهدی اشرفیان رهقی(از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴۱ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴۱ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.