IMG_2980جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج عصر روز سه شنبه ۲۷/۱۲/۹۲  با حضور اعضا در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزارشد. در این نشست که بیش از سه ساعت به طول انجامید اکثر اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، آغازکننده این نشست جبار کیانی پور رئیس اتاق یاسوج بود. وی در ابتدای این نشست ضمن مروری بر عملکرد اتاق یاسوج در سال جاری ابراز امیدواری کرد سال ۹۳ سالی خوب و پر از موفقیت برای اتاق یاسوج باشد.

کیانی پور گفت: کمال تشکر و قدردانی دارم خدمت تمامی کسانی که سالی پراز تلاش، فداکاری عشق و دوست داشتن را در اتاق بازرگانی یاسوج داشتند؛ سالی که علی رغم مشکلات بسیار زیاد اقتصادی گذشته، برای فعالین اقتصادی کشورمان دستاوردهای بسیارعالی را نیز در پی داشت، سالی که به فرموده ی مقام معظم رهبری با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی آغاز شد که در نیم سال اول، حماسه سیاسی آنطور که مورد دلخواه مردم شریف و نجیب ایران اسلامی بود تحقق پیدا کرد، و در ۶ ماه دوم نیز در سایه ی سیاست ها مدبرانه دولت تدبیر وامید حماسه اقتصادی نیز به نوعی به وقوع پیوست.

رئیس اتاق یاسوج با اشاره به جایگاه خوب اتاق یاسوج در سطح استان و کشور افزود: در سالی که گذشت توانستم با وحدت، یکدلی, یکرنگی و عشقی که همه ی اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج  با یکدیگر داشتیم دستاوردهای بسیار خوبی را در حوزه ی فعالیت های اجتماعی، اقتصادی برای این اتاق به ارمغان بیاوریم. وی افزود: این امر موجب شد اتاق بازرگانی یاسوج در استان کهگیلویه وبویراحمد به عنوان یکی از دستگاههای تاثیر گذار در حوزه ی اقتصاد استان مطرح شود.

کیانی پور تصریح کرد: مفتخریم که در کشور اولین اتاقی هستیم که توانستیم در دولت تدبیر وامید حداقل ۴ جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و همچنین بیش از ۱۵ کارگروه تخصصی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار را  برگزار کنیم، که این خود در کشور بی نظیر است.

عضو هیئت نمایندگان اتاق یاسوج خاطرنشان کرد: اینک شاهد بارقه ی امید و خوشحالی در میان فعالین اقتصادی استان هستیم که هم اکنون بالغ بر ۵۰ درخواست جدید  برای طرح در جلسات شورای گفت و گو در ارتباط با واحدهای تولیدی مشکل دار هستیم، و همچنین  بیش از ۷۰ واحد تولیدی را نیز در چند ماه اخیر تعیین تکلیف کردیم.

جبار کیانی پور در ادامه افزود: در سال جدید  تقویت تشکل ها از مهمترین برنامه های اتاق یاسوج خواهد بود که در همین راستا در ابتدای سال آینده، انجمن گل و گیاه ، انجمن آب معدنی و انجمن شیلات را در سطح استان راه اندازی خواهیم کرد تا شاهد حضورگسترده  این تشکل ها در عرصه اقتصادی استان باشیم.

در ادامه  اعضای هیئت نمایندگان به ارائه ی گزارشی از عملکرد خود در سالی که گذشت و تشریح برنامه های خود در سال جدید پرداختند.در پایان این نشست که آخرین نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج در سال ۹۲ بود، اعضا عکسی دسته جمعی به یادگار گرفتند.

IMG_2993