IMG_2670به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج قصد دارد در اردیبهشت ماه سال آینده گردهمایی کمیسیون های گردشگری استان های قلب کشور را در شهر یاسوج برگزار کند.

خداکرم جهانی عضو هیئت نمایندگان و رئیس کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج گفت: کمیسون گردشگری اتاق یاسوج در نظر دارد در سال جدید در تعامل با دولت همراه با سیاست های مبتنی بر گردشگری بخش خصوصی به اعتلای این صنعت در استان همت بگمارد.

جهانی با اشاره به اهمیت گردشگری بخش خصوصی اظهار داشت: اتاق های بازرگانی منطقه ۴ کشور درنظر دارند با هدف تقویت روابط و بهره بری از تجربیات استان های همجوار در زمینه گردشگری و جذب گردشگر سالانه گردهمایی هایی با عنوان گردشگری استان های قلب کشور که متشکل از پنج استان گهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، شیراز، چهارمحال بختیاری و یزد می باشد برگزار کنند که اتاق یاسوج در اردیبهشت ماه سال ۹۳ میزبان اتاق های بازرگانی اصفهان، شهرکرد، شیراز، یزد و کاشان خواهد بود.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق یاسوج افزود: این گردهمایی در سطح کشوری و با حضور مهمانانی از اتاق ایران و رئوسای اتاق ها و رئوسای کمیسیون های گردشگری استان های منطقه ۴ کشور و همچنین با حضور رئوسای میراث فرهنگی و گردشگری این چند استان برگزار خواهد شد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق یاسوج تصریح کرد: در همین خصوص کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یاسوج چندین جلسه با هدف برنامه ریزی هرچه بهتر برگزار شدن این گردهمایی تشکیل داده است، و هر یک از اعضای کمیسیون در این جلسات نقطه نظرات و برنامه های خود را برای برگزاری باشکوه این گردهمایی ارائه داده اند.

IMG_2971IMG_2972