جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه در محل اتاق یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، بازدید از پروژه ساختمان در حال احداث اتاق یاسوج آخرین دستور کار این جلسه بود که در پایان این نشست اعضا هیئت نمایندگان به همراه مهندس دیودیده که مهمان  نشست امروز اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج بود از این پروژه بازدید نمودند و با حضور در محل پروژه از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفتند.

در این نشست جبار کیانی پور رئیس اتاق یاسوج  به مشکلات تامین زمین برای ساخت ساختمان اتاق یاسوج اشاره کرد و افزود:در دوره استانداران گذشته در ارتباط با بحث تامین زمین برای ساخت ساختمان اتاق اقدامات جدی انجام دادیم که متاسفانه به ثمر ننشست و موفق به تامین زمین از حوزه ی استانی نشدیم و ناچار شدیم با کمک اعتباری که اتاق ایران برای ساخت ساختمان در اختیار ما قرار داد یک قطعه زمین خریداری کنیم.

کیانی پور اضافه کرد: با سپرده گذاری اعتباراتی که در چند سال اخیر دریافت کردیم از محل اصل و سود این سپرده توانستیم هم زمین خریداری کنیم و هم عملیات  ساخت این پروِژه را آغاز کنیم.

رئیس اتاق یاسوج تصریح کرد: این ساختمان در هفت طبقه طراحی شده است که یک طبقه آن پارکینگ زیرین است، یک طبقه و نیم به متراژ  ۴۰۰ متر به صورت تجاری ساخته خواهد شد که  این بخش تجاری برای بانک ها،صندوق ضمانت صادرات و بیمه های مربوط به اتاق در نظر گرفته شده است. وی افزود: طبقه ی بعد واحد اداری اتاق خواهد بود که سیستم های اداری در این واحد تعبیه خواهند شد، طبقه بعد به کمیسیون های اتاق اختصاص خواهد یافت و در طبقه بعدی هم اتاق های هئیت رئیسه قرار خواهند داشت و طبقه آخر نیز سالن آمفی تئاتر اتاق خواهد بود که سالنی به مساحت ۳۵۰ متر خواهد داشت که همایشات اتاق در آن برگزار می شوند.

برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید