اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که ۱۵ تا ۱۸ آبان در جزیره کیش برگزار می‌شود، حضور دارد.

حضور استاندار و مدیران اقتصادی استان در غرفه اتاق بازرگانی یاسوج

 

مشارکت اتاق یاسوج در دهمین رویداد کیش اینوکس با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد، تقویت مناسبات تجاری و سرمایه‌گذاری به ویژه در ارتباط با کشورهای همسایه، دیدار و رایزنی با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، حضور در نشست‌های تخصصی این رویداد، نشست و رایزنی با هیئت‌های کشورهای مختلف و … ؛ در این رویداد شرکت کرده‌ است.

دهمین رویداد کیش اینوکس با حضور ۳۰۰ شرکت از بخش دولتی و خصوصی و برگزاری ۳۶ نشست تخصصی با محوریت معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توسعه سرمایه‌گذاری، بستر‌سازی تامین مالی، تنظیم‌گری و نظارت هوشمند و… از ۱۵ تا ۱۸ آبان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش و مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش در حال برگزاری است.

بازدید از نمایشگاه کیش اینوکس تا تاریخ ۱۸ آبان از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی امکان‌پذیر است.
حضور استاندار و مدیران اقتصادی استان در غرفه اتاق بازرگانی یاسوج
استاندار کهگیلویه‌و‌بویراحمد به همراه مدیران اقتصادی استان در غرفه اتاق بازرگانی یاسوج که برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۴ دایر شده است، حضور یافتند و از نزدیک با سرمایه‌گذاران متقاضی حضور در استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد، مخاطبین و میهمانان غرفه اتاق یاسوج دیدار و گفت‌وگو کردند. ‌ استاندار کهگیلویه‌و‌بویراحمد همچنین به همراه رئیس اتاق بازرگانی یاسوج و مدیران اقتصادی استان از غرفه اتاق بازرگانی ایران بازدید و با علی چاغروند معاونت کمیسیون‌های اتاق ایران دیدار و گفت و گو کردند.
حضور هیئت اقتصادی استان در غرفه‌های مناطق ویژه اقتصادی
هیئت اقتصادی استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد متشکل از استاندار، رئیس اتاق بازرگانی یاسوج و مدیران اقتصادی استان برای رایزنی‌های مختلف و جذب سرمایه‌گذاری و همکاری‌های مشترک، از غرفه‌های مناطق ویژه اقتصادی و مناطق آزاد دیدن و با مدیران این مجموعه‌ها دیدار و گفت‌وگو کردند.
رایزنی برای حل مشکلات بانکی فعالین اقتصادی استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد
هیئت اقتصادی استان در ادامه حضور خود در رویداد کیش اینوکس، با حضور در غرفه‌های بانک‌های کشور، از این مجموعه‌ها دیدار و برای حل مسائل و مشکلات بانکی فعالین اقتصادی استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد با مدیران بخش‌های مختلف این بانک‌ها گفت‌وگو و رایزنی کردند.
دیدار هیئت اقتصادی استان با هولدینگ‌های سرمایه‌گذاری
هئیت اقتصادی استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد در ادمه رایزنی‌های اقتصادی-تجاری خود، با حضور در غرفه هولدینگ سرمایه‌گذاری صبا انرژی، با مدیران این مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.
گزارش تصویری: