به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، چهارمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با حضور اعضا در سالن جلسات هیئت نمایندگان برگزار شد.

 

در این نشست علاوه بر گزارش عملکرد یک ماهه اتاق، موضوع سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد و میزبانی اتاق بازرگانی یاسوج از دو وزیر «اقتصاد» و «صنعت، معدن و تجارت» نیز بررسی شد و اعضای هیئت نمایندگان پیشنهادات و برنامه های خود را برای میزبانی از این وزرا و حضور فعالین اقتصادی استان در نشست ها برنامه های حضور وزرا در اتاق، تشریح کردند.

عبدالله قبادی رئیس اتاق یاسوج در ابتدای این نشست به تحلیلی از فضای کسب و کار در استان پرداخت و با اشاره به سفر هیئت دولت به استان افزود: با توجه به حضور پررنگ وزرای مرتبط با بخش خصوصی و همچنین مدیران عامل بانک ها در اتاق، باید فرصت پیش رو را غنیمت شمرد و بهترین استفاده برای فعالین اقتصادی استان از این سفر داشته باشیم.

عبدالله قبادی به برنامه ریزی دقیق برای برگزاری جلسات و نشست با وزرای اقتصاد و صمت و همچنین مدیران عامل بانک های کشور اشاره کرد و افزود: در نشستی که با نخبگان علمی و اقتصادی استان برگزار کرده ایم، مهمترین مسایل و مشکلات پیش روی فعالین اقتصادی و همچنین برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی این صاحبنظران را احصا کرده ایم تا با جمع بندی دقیق و کارشناسی و بهره گیری از همه ظرفیت های فکری و تخصصی، بتوانیم. مهمترین خواسته های بخش خصوصی و فرصت های مهم سرمایه گذاری در استان و همچنین راهکارهای توسعه اقتصادی در استان کهگیلویه و بویراحمد را در حضور ورزا ارائه دهیم.