مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان:  آشنایی با «قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان» برگزار می کند.

 

این سمینار از ساعت ۱۵ الی ۱۹ روز چهارشنبه، ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

با توجه به اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان از تاریخ ۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ و الزام شرکت ها به صدور حساب الکترونیکی، شرکت در این دوره آموزشی برای مودیان مالیاتی و فعالین اقتصادی بسیار ضروری می باشد.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این وبینار مباحثی از جمله آشنایی با قوانین و تکالیف جدید مالیاتی و ارتباط قانون پایانه‌های فروشگاهی با قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده؛ شکل جدید نحوه صدور صورت‌حساب‌های فروش کالا و خدمات و نحوه تبادل اطلاعات بین مودیان مالیاتی و سازمان امور مالیاتی در سامانه مودیان؛ توسط استاد دکتر میثم حسینی ( مدرس رسمی موسسه آموزشی‌و‌پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.