فیصل عبدالله، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع عمان که در رأس هیاتی تجاری برای بازدید از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۳ و شرکت در همایش تجاری ایران-عمان به تهران سفر کرده است، با حضور در اتاق ایران با رئیس اتاق ایران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار کرد.

همایش تجاری ایران-عمان با حضور رئیس اتاق ایران، رئیس اتاق بازرگانی و صنعت عمان، رئیس اتاق مشترک عمان و ایران، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان، برخی از رؤسای اتاق های بازرگانی کشور و جمعی از فعالان اقتصادی دو کشور برگزار شد.

در همایش تجاری ایران و عمان مشکلات روابط تجاری دو کشور بررسی شد. به عقیده دو طرف، با سرمایه‌گذاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی ایران و عمان، حجم روابط تجاری تا ۳ میلیارد دلار قابل افزایش است.

عبدالله قبادی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نیز برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد و رایزنی با تجار و بازرگانان عمانی در این همایش حضور یافت.

حضور رئیس اتاق یاسوج در ضیافت شام اتاق ایران با حضور نمایندگان ارشد بخش خصوصی از کشورهای امارات، عمان، پاکستان، تانزانیا، قزاقستان، سنگال و افغانستان و همچنین هئیت رئیسه اتاق ایران